Dziś piątek , 26 kwietnia 2024 r. imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ - 23. 08. 2015 R.

1. W tym tygodniu w liturgii czcimy: w poniedziałek – św. Bartłomieja, Apostoła; w środę – Najświętszą Maryję Pannę Częstochowską – po Mszy św. o godz. 15:00 i 18:00 odnowimy Jasnogórskie Śluby Narodu; w czwartek – św. Monikę; w piątek – św. Augustyna, biskupa i Doktora Kościoła.

2. W sobotę – męczeństwo św. Jana Chrzciciela, w naszej parafii odpust. Serdecznie zapraszamy na sumy odpustowe na godz. 15:00 i 18:00.

3. W czwartek Msza św. w intencji Ojczyzny i Narodu Polskiego o godz. 18:00. Po Mszy św. możliwość oddania czci bł. ks. Jerzemu Popiełuszko w jego relikwiach.

4. Kończy się czas wakacji – to już ostatni tydzień. Zachęcamy dzieci, młodzież i rodziców do spowiedzi św. z racji nowego roku szkolnego, aby z Bogiem i Jego błogosławieństwem rozpocząć czas nauki i kształtowania osobowości.

5. Trwa miesiąc sierpień - wytrwajmy w abstynencji - nasze wyrzeczenia ofiarujmy w intencji umiłowanej Matki Ojczyzny.

6. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary składane na potrzeby naszej parafii. W modlitwie prosimy Pana, aby obficie wynagrodził każdy gest pomocy.

7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, która znajduje się na stoliku pod chórem.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia składamy życzenia zdrowia i Bożego błogosławieństwa.

Niech Boże błogosławieństwo będzie naszym udziałem w pracy i podczas wypoczynku.