Dziś piątek , 26 kwietnia 2024 r. imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ - 25.08.2013 R.

1. W tym tygodniu w liturgii czcimy: w poniedziałek – Najświętszą Maryję Pannę Częstochowską – po Mszy św. o godz. 15:00 i 18:00 odnowimy Jasnogórskie Śluby Narodu; we wtorek – św. Monikę; w środę – św. Augustyna, biskupa i Doktora Kościoła.

2. W Czwartek – męczeństwo św. Jana Chrzciciela, w naszej parafii odpust. Serdecznie zapraszamy na sumę odpustową na godz. 18:00. Będzie to jednocześnie Msza św. w intencji Ojczyzny i Narodu Polskiego. Po Mszy św. możliwość oddania czci relikwiom bł. Jana Pawła II i bł. ks Jerzego Popiełuszki.

3. Kończy się czas wakacji – to już ostatni tydzień. Zachęcamy dzieci, młodzież i rodziców do spowiedzi św. z racji nowego roku szkolnego, aby z Bogiem i Jego błogosławieństwem rozpocząć czas nauki i kształtowania osobowości.

4. Od przyszłej niedzieli wkraczamy w normalny porządek Mszy św., a więc: Msza św. dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania o godz. 10:30, Msza św. dla dzieci o godz. 13:30. Zapraszamy !!!

5. Trwa miesiąc sierpień - wytrwajmy w abstynencji - nasze wyrzeczenia ofiarujmy w intencji umiłowanej Matki Ojczyzny.

6. Dziś diecezjalne dziękczynienie za plony - uroczystości dożynkowe w Pyrzycach. Rozpoczęcie o godz. 14:00. Chętnych zapraszamy do uczestnictwa.

7. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary składane na potrzeby naszej parafii. W modlitwie prosimy Pana, aby obficie wynagrodził każdy gest pomocy.

8. Dziś ostatni dzień nowenny przed uroczystością Matki Bożej Częstochowskiej po Mszy św. o godz. 18:00.

9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, która znajduje się na stoliku pod chórem.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia składamy życzenia zdrowia i Bożego błogosławieństwa.

Niech Boże błogosławieństwo będzie naszym udziałem w pracy i podczas wypoczynku.