Dziś czwartek , 25 kwietnia 2024 r. imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA X NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ - 05.06.2016 R.

1. W tym tygodniu liturgii wspominamy: w środę – św. Jadwigę, królową; w piątek – bł. Bogumiła, biskupa; w sobotę – św. Barnabę, apostoła.

2. Trwają nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, na które serdecznie zapraszamy wszystkich do naszej Bazyliki na godz. 17:30.

3. Msza św. w intencji świętości rodzin w czwartek o godz. 18:00 .Po Mszy św. możliwość oddania czci św. Joannie Berettcie Mola w relikwiach.

4. W najbliższy piątek całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu pod przewodnictwem Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Pana Jezusa. Rozpoczęcie Apelem Jasnogórskim i Mszą św. o godz.21:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. Dziś po każdej Mszy św. członkowie Rady Parafialnej zbierają ofiary do puszek z przeznaczeniem na wspieracie budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

6. Również dziś na sumie poświęcimy figurę św. Mateusza Apostoła.

7. Za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej Bazyliki i parafii z serca dziękujemy. Wdzięczność wyrażamy w kapłańskiej modlitwie.

8. Organizujemy wyjazd na Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 i do Zakopanego w dniach 28.07 – 08.08.2016 r. Koszt za jedenaście dni – 940zł. Zapisy i więcej informacji u ks. Pawła.

9. Organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci do Międzyzdrojów w dniach 04.07 – 08.07.2016 r.
    Koszt – 330 zł. Zapisy i więcej informacji u ks. Pawła.

10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Prasę nabywamy w zakrystii.

11. Solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.

Dziś niedziela adoracyjna. Klęknijmy przed Panem, dziękujmy za Jego obecność wśród nas w Najświętszym Sakramencie i prośmy o błogosławieństwo, prośmy o miłość, wzajemny szacunek i mądrość w rodzinach i społeczeństwie.