Dziś piątek , 29 marca 2024 r. imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ - 30. 08. 2015 R.

1. Dzisiaj Archidiecezjalne Dziękczynienie za plony ziemi. Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem J. E. Ks. Biskupa Henryka Wejmana o godz. 15:00 w Pyrzycach.

2. We wtorek, 01 września przypada 76. rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy o tych, którzy oddali swoje życie za wolność naszej Ojczyzny i za wolność naszą.

3. Jerycho różańcowe trwać będzie od 1 - 4 września w godz. od 7:oo – 21:oo. Rozpoczęcie w dniu 1 września o godz. 19:oo.

4. W pierwszą środę zapraszamy do czuwania i modlitwy członków Kół Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 18:oo.

5. Msza św. w intencji świętych powołań do służby w Kościele w pierwszy czwartek o godz. 18:oo. Zapraszamy w sposób szczególny kandydatów, ministrantów, lektorów i ich rodziców.

6. W pierwszy piątek przez cały dzień wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi św. rano od 7:00 do 8:00 oraz po południu od 14:00 do 19:00. Msza św. Stowarzyszenia MB Patronki Dobrej Śmierci o godz. 15:oo.

7. Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego dla Szkoły Podstawowej nr 61 w piątek, 04 września o godz. 12:oo.

8. Msza św. członków Kół Żywego Różańca w sobotę o godz. 15:oo. Po Mszy św. spotkanie w sali katechetycznej. Chorych odwiedzimy w sobotę od godz. 9:oo.

9. Od przyszłej niedzieli wkraczamy w normalny porządek Mszy św., a więc: Msza św. dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania o godz. 10:30, Msza św. dla dzieci o godz. 13:30. Zapraszamy !!!

10. Archidiecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę przypada w dniach 25/26 września br. Organizujemy wyjazd w dniach od 24 do 26 września. W programie: Rokitno, Ląd Licheń, Częstochowa, Gidle i powrót do Szczecina. Na trasie pielgrzymki przewidziane są dwa noclegi: w Licheniu ze śniadaniem i w Domu Pielgrzyma w Częstochowie. Koszt wyjazdu 250 zł. Chętnych prosimy o zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym.

11. Z serca dziękujemy za ofiary składane na potrzeby Bazyliki i naszej wspólnoty parafialnej. Wdzięczność wyrażamy w kapłańskiej modlitwie.

12. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.

13. Solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.

Ubogaceni darem Eucharystii przyjmijmy Boże błogosławieństwo.