Dziś wtorek , 23 kwietnia 2024 r. imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU - 15.03.2015 R.

1. W dniu wczorajszym rozpoczęliśmy Misje Fatimskie, które trwać będą do 21. maca tj. do soboty. Nauki misyjne dziś na każdej Mszy św., od poniedziałku do piątku nauki misyjne codziennie o godz.: 9:00; 15:00 i 18:00. W środę, 18. marca po Mszy św. o godz. 18:00 Procesja Fatimska, a w piątek również po Mszy św. o godz. 18:00 Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii. Codziennie od godz. 16:00 – 18:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, możliwość spowiedzi św., a od godz. 17:00 Różaniec Fatimski na który wszystkich zapraszamy. Uroczyste zakończenie Misji Fatimskich w sobotę o godz. 15:00. Program Misji Fatimskich wywieszony jest w gablotach i wyłożony na stoliku pod chorem. Prosimy o zabranie do domów i zaproszenie sąsiadów i znajomych.

2. Przez cały okres Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym we wszystkie niedziele o godz. 17:oo. W najbliższy piątek Droga Krzywa po Mszy św. o godz. 9;00 i po Mszy św. o godz. 18:00 ulicami parafii.

3. We wtorek, 17. marca przypada dzień imienin ks. kan. dr. Zbigniewa Woźniaka. Msza św. w intencji dostojnego solenizanta o godz. 18:00. Niech nasza modlitwa będzie wyrazem wdzięczności za jego posługę wśród nas.

4. Msza św. w intencji rychłej beatyfikacji Sługi Bożego Stefana Kard. Wyszyńskiego w czwartek o godz. 18:00.

5. W ostatnią niedzielę członkowie Rady Parafialnej zebrali do puszek kwotę 670 zł. z przeznaczeniem na pomoc dla Misji św. Za wsparcie misji serdecznie dziękujemy.

6. W czasie trwania Misji Fatimskich w najbliższą sobotę tj. 21. marca odwiedzimy chorych w ich domach od godz. 9:00.

7. W przyszłą niedzielę zapraszamy na koncert wielkopostny: o krzyżu, cierpieniu, zmartwychwstaniu – w pieśni, z rozważaniami św. Jana Pawła II o godz. 16:00.

8. W czasie Misji Fatimskich ofiary będą zbieranie w środę, piątek i sobotę. Za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii z serca dziękujemy.

9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.

10. Ks. Zbigniewowi oraz wszystkim solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia składamy życzenia zdrowia i obfitości Bożego błogosławieństwa.

Napełnieni światłem radości, umocnieni słowem i darem objawień Pani Fatimskiej, zanieśmy je do naszych rodzin i środowisk, niech towarzyszy nam w tym zadaniu błogosławieństwo samego Boga.