Dziś czwartek , 28 marca 2024 r. imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA III NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU - 08.03.2015 R.

1. Od 5 do 13 marca codziennie o godz. 18:00 trwa nowenna przed Misjami Fatimskimi. Misje Fatimskie rozpoczniemy uroczyście w sobotę 14 marca o godz.. 15:00 i trwać będą przez cały tydzień. Podczas Misji Fatimskich Procesja Fatimska ulicami parafii w środę 18. marca po Mszy św. o godz. 18:00, Droga Krzyżowa ulicami parafii w piątek 20. marca po Mszy św. o godz. 18:00. Program rekolekcji wywieszony jest w gablotach i wyłożony na stoliku pod chorem. Prosimy o zabranie do domów i zaproszenie sąsiadów i znajomych.

2. Przez cały okres Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym we wszystkie niedziele o godz. 17:oo. W każdy piątek dodatkowa Msza św. o godz. 9:00. Droga Krzyżowa dla wszystkich o godz. 9:30; 15:30 i 18:30, dla dzieci o godz. 17:oo i dla młodzieży o godz. 19:30. Zapraszamy do rozważania Męki naszego Pana Jezusa Chrystusa. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

3. Msza św. w intencji świętości rodzin w czwartek o godz. 18:00. Po Mszy św. możliwość oddania czci relikwiom św. Joanny Berety Molla.

4. W najbliższy piątek całonocna adoracja pod przewodnictwem Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Pana Jezusa. Rozpoczęcie Apelem Jasnogórskim i Mszą św. o godz.21:00.

5. W ostatnia niedzielę członkowie Parafialnego Zespołu Caritas zebrali do puszek kwotę 1.231 zł. Za pomoc dla biednych i rodzin wielodzietnych serdecznie dziękujemy.

6. Dziś po każdej Mszy św. członkowie Rady Parafialnej zbierają ofiary do puszek jako wsparcie Misyjnych Dzieł Pomocy Ad Gentes. Dzieło jest powołane do modlitewnego i materialnego wsparcia misjonarzy.

7. Za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii z serca dziękujemy.

8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.

9. Solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia składamy życzenia zdrowia i obfitości Bożego błogosławieństwa.

Przyjmijmy Boże błogosławieństwo jako umocnienie nas w walce z grzechem oraz pomoc w powrocie na drogę Przykazań.