Dziś czwartek , 28 marca 2024 r. imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ - 25.01.2015 R.

1. Dziękujemy p. Zygmuntowi Romanowskiemu za świadectwo wdzięczności Bogu za dar życia i uzdrowienia. Włączmy się w ten nurt wdzięczności za łaski jakie od Boga nieustannie otrzymujemy, a których nie zawsze sobie uświadamiamy.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek – św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów; we wtorek – bł. Jerzego Matulewicza, biskupa; w środę – św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła; w sobotę – św. Jana Bosko, kapłana.

3. W tym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską, kolędę. Nawiedziliśmy 1.423 mieszkania Za każdy gest życzliwości i przekazane ofiary w czasie kolędy z serca dziękujemy Osoby, które jeszcze pragną, aby kapłani nawiedzili ich mieszkania prosimy o zgłoszenia w zakrystii lub biurze parafialnym..

4. W najbliższy czwartek zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny i Narodu Polskiego na godz. 18:0. Po Mszy św. możliwość oddania czci relikwiom bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

5. W przyszłą niedzielę zapraszamy na wspólny śpiew kolęd po Mszy św. o godz. 15:00.

6. Również przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. naszymi ofiarami do puszek Caritas będziemy wspierali potrzeby ludzi biednych i rodzin wielodzietnych.

7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.

8. Solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia składamy życzenia zdrowia i obfitości Bożego błogosławieństwa.

Każdy chrześcijanin został powołany przez Boga, by napełniony Bożą miłością, z radością niósł pokój i jedność miedzy ludzi. Umocnieni Eucharystią i świadectwem wdzięczności Panu Bogu za dar życia i uzdrowienia p. Zygmunta Romanowskiego, abyśmy byli wierni naszemu powołaniu, przyjmijmy Boże błogosławieństwo, które nas do tego uzdolni.