Dziś piątek , 19 kwietnia 2024 r. imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA UROCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA - 29. 06. 2014 R.

1. W tym tygodniu w liturgii czcimy: w środę – Najświętszą Maryję Panną Licheńską; w czwartek – św. Tomasza z Akwinu.

2. Jutro zakończenie nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

3. Jerycho różańcowe trwać będzie od 1.07. – 4.07. w godz. od 7:oo – 21:oo. Rozpoczęcie 1.07. o godz. 19:oo, zakończenie 4.07. o godz. 19:oo. Zapraszamy do czuwania i modlitwy. W pierwszą środę po Mszy św. o godz. 18:oo czuwanie członków Kół Żywego Różańca.

4. Msza św. w intencji świętych powołań do służby w Kościele w czwartek o godz. 18:oo.

5. W pierwszy piątek wystawienie Najśw. Sakramentu przez cały dzień. Możliwość spowiedzi św. od 7:oo – 8:oo i od 15:oo – 19:oo.

6. Podczas wakacji chorych odwiedzamy na każde wezwanie.

7. Msza św. Kół Żywego Różańca w sobotę o godz. 15:oo, po Mszy św. spotkanie w sali katechetycznej. Różaniec Fatimski, wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi. po Mszy św. o godz. 18:oo, zapraszamy.

8. W ostatnią niedzielę członkowie Parafialnego Zespołu Caritas zebrali do puszek kwotę 842 zł z przeznaczeniem na kolonie letnie. Za udzielone wsparcie z serca dziękujemy.

9. Z serca dziękujemy za ofiary składane na potrzeby Bazyliki i naszej wspólnoty parafialnej. Wdzięczność wyrażamy w codziennej kapłańskiej modlitwie.

10. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej, świętopietrze. Bóg zapłać za hojność serc.

11. W czasie wakacji nie będzie w niedzielę Mszy św. o godz. 13:30. Codziennie Msze św. o godz. 7:oo, 15:oo i 18:oo. Biuro parafialne będzie czynne: we wtorki od godz. 10:oo – 11:oo. oraz poniedziałki , środy i piątki od godz. 16:oo – 18:oo.

12. Rodziców dzieci, które zamierzają wyjechać na kolonie letnie z parafii zapraszamy na spotkanie w sali katechetycznej we wtorek na godz. 20:oo.

13. Książkę „Św. Jan Paweł II. Pamięć i Wdzięczność na Pomorzu Zachodnim” można nabywać w zakrystii.

14. Od 25 lipca do 13 sierpnia trwać będzie 30. Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Z naszej parafii zamierza pójść ks. Stanisław i ks. proboszcz. Można przekazywać intencje mszalne na czas pielgrzymki. Można również wspomóc osoby, które chcą iść a nie zawsze ich stać na poniesienie kosztów. W tym roku opłata pielgrzyma wynosi 150 zł.

15. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.

16. Ks. Piotrowi oraz wszystkim solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.

Wpatrzeni w przykład św. Apostołów, idźmy i głośmy Jezusowe orędzie zbawienia dla całego świata.