Dziś piątek , 19 kwietnia 2024 r. imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ - 29.09.2013 R.

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła; we wtorek – św. Teresę od Dzieciątka Jezus, dziewicę, doktora Kościoła(po każdej Mszy św. będzie można oddać cześć jej relikwiom); w środę – Aniołów Stróżów, w piątek – św. Franciszka z Asyżu.

2. We wtorek rozpoczyna się październik i nabożeństwa różańcowe. Różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17:00, dla dorosłych codziennie o godz. 17:30. Zapraszamy do trwania na modlitwie.

3. Od 1 – 4 października zapraszamy na Jerycho różańcowe w godz. od 7:00- 21:00. Rozpoczęcie we wtorek o godz. 19:00.

4. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę o godz. 16:30. Zapraszamy.

5. W środę po Mszy św. o godz. 18:00 czuwanie członków Kół Żywego Różańca, zakończenie Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00.

6. Msza św. w intencji licznych i świętych powołań do służby w Kościele w czwartek o godz. 18:00.

7. W pierwszy piątek przez cały dzień wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi św. Po Mszy św. o godz. 15:00 czuwanie członków Stowarzyszenia Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci.

8. W pierwszą sobotę odwiedzimy chorych w ich domach od godz. 9:00. Po Mszy św. o godz. 15:00 spotkanie członów Kół Żywego Różańca . Po Mszy św. o godz. 18:oo różaniec Fatimski, wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi. Do trwania na modlitwie serdecznie zapraszamy.

9. W zakrystii można nabywać kalendarze z obrazami z życia św. Joanny Beretty Mola. Cena kalendarza wynosi 10 zł z przeznaczaniem na działalność Stowarzyszenia SOS w obronie życia – św. Joanny Berety Mola. Zachęcamy do nabywania.

10. Osoby dorosłe, zainteresowanie przygotowaniem do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie do sali katechetycznej w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 18:00, dziś kończymy zapisy.

11. Spotkania młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania: Kl. I gimnazjum w poniedziałek o godz. 16:30; Kl. II gimnazjum we wtorek o godz. 16:30, Kl. III w czwartek o godz. 16:30.

12. Serdecznie prosimy rodziców o zapisy dzieci do I Komunii św. w niedzielę po Mszy św.

o godz. 13:00 w zakrystii lub w biurze parafialnym. To już najwyższy czas, już siódmego

października poświęcenie różańców.

13. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary składane na potrzeby AWSD i naszej parafii.

Wdzięczność wyrażamy w kapłańskiej modlitwie.

14. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, która znajduje się na stoliku pod chórem.

15. Wszystkim solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia składamy życzenia zdrowia i obfitości

Bożego błogosławieństwa.

Posileni Chrystusem oraz ubogaceni Jego nauką, wróćmy do naszych domów i starajmy się dostrzegać tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Niech nas wspiera w tym Boże błogosławieństwo.