Dziś niedziela , 26 maja 2024 r. imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

REKOLEKCJE NA NARTACH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY- FERIE ZIMOWE 2022


Jako duszpasterze zapraszamy na rekolekcje na nartach adresowane do dzieci i młodzieży.

W programie nie tylko nauka jazdy na nartach i białe szaleństwo, ale także codzienna Eucharystia i możliwość pogłębienia życia duchowego.

Organizator: ks. Dawid 781 277 253

Szczegółowy program:

Wyjazd: dn. 30.01.2022r. ( przejazd nocnym pociągiem do Tarnowa)

Powrót: dn. 6.02.2022r.

Dzień 1

W niedzielę (30.01.) przyjazd w godzinach wieczornych ze Szczecina do stacji Tarnów Główny. Przejazd do Koszyc Małych, gdzie będziemy nocować u księży Sercanów. Zakwaterowanie, śniadanie, dobór sprzętu. W godzinach popołudniowych pierwszy wyjazd na stok. Obiadokolacja, wspólne zabawy integracyjne.

Dzień 2,4,6

Dzień zaczniemy od Eucharystii, następnie udamy się na śniadanie. Po posiłku przejedziemy na stok ,, Jurasówka” na którym dostępne są trzy trasy zjazdowe. Dla tych, którzy będą pierwszy raz na nartach przewidziana jest szkółka. W godzinach popołudniowych przejedziemy na obiadokolację. Pogodny wieczór i nocleg.

Dzień 3

Przejazd do niewielkiego miasteczka Zabawa, który słynie z bogatego kultu do bł. Karoliny Kózkówny. Na miejscu odprawimy Mszę Świętą. Po Mszy Świętej odwiedzimy miejsca związane z bł. Karoliną. Po zwiedzaniu udamy się do Koszyc Małych. Obiadokolacja, wspólne zabawy integracyjne.

Dzień 5

Czwartek (3.02.) Po Eucharystii i śniadaniu przejedziemy do Krynicy. Tam również przewidujemy zjazdy na nartach ( po uprzednim opanowaniu przez dzieci). Po czasie na stoku zwiedzimy ten zimowy kurort. W godzinach późnego popołudnia wrócimy do Koszyc na obiadokolację. Pogodny wieczór, nocleg.

Dzień 7

Sobota (5.02.) śniadanie, wyjazd na stok (pożegnanie), nocny przejazd w kierunku Szczecina i potem powrót do domów.

Koszt: 1200 zł

Cena zawiera:

Pobyt +wyżywienie ( śniadania i obiadokolacje)

Wypożyczenie nart+ karnety na stoki

Ubezpieczenie
Odsłon: 600