Dziś piątek , 12 kwietnia 2024 r. imieniny: Juliusza, Lubosława, Wiktoryny

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO - 02.06.2019 R.

 1. Dzisiejsza uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego przypomina nam, że nasza ojczyzna jest w niebie. Pan Jezus po wypełnieniu zbawczego planu wraca do Ojca, wskazuje nam kierunek życia.

 2. W pierwszą środę po Mszy św. o godz. 18:00 modlitwa różańcowa – wynagradzająca - na którą zapraszamy wszystkich, szczególnie członków Kół Żywego Różańca.

 3. W pierwszy czwartek Msza św. w intencji świętych powołań do służby w Kościele o godz. 18:00.

 4. W pierwszy piątek przez cały dzień wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz możliwość spowiedzi św. od godz. 7:oo – 8:oo oraz od 15:oo – 19:oo. Msza św. Stowarzyszenia Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci w piątek o godz. 15:00, po Mszy św. wspólna modlitwa.

 5. Zapraszamy na Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17:30. (podczas nabożeństwa czerwcowego odprawiamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego).

 6. Jerycho modlitewne będzie trwać 4. czerwca w godz. od 7:oo – 21:oo, zakończenie Apelem Jasnogórskim.

 7. Trwamy na modlitwie zawierzenia i wdzięczności u stóp Matki Bożej Zwycięskiej Królowej Polski. Zapraszamy na modlitwę różańcową pod przewodnictwem kapłana codziennie o godz. 12:00.

 8. Dziś, naszymi ofiarami do puszek wspieramy Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

 9. Osobom, które złożyły swoje dary i ofiary na różę dla Matki Bożej dziękujemy i w dalszym ciągu prosimy o składanie darów. Niech każdy ma swój osobisty wkład w tym szczególnym wydarzeniu. Każdy dar jest odnotowywany w Księdze Koronacyjnej. Za dary i ofiary serdecznie dziękujemy. Wdzięczność wyrażamy w kapłańskiej modlitwie.

 10. W przyszła niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą nabywamy w zakrystii.

 12. Solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia składamy życzenia zdrowia i obfitości Bożego błogosławieństwa.


Dziś niedziela adoracyjna. Klęknijmy przed Panem utajonym w Najświętszym Sakramencie i prośmy Go o dary Jego Serca dla nas, naszych rodzin i umiłowanej Ojczyzny.

Odsłon: 590